Blog

Tripadvisor’dan Mükemmellik Ödülü

23 Temmuz 2015

Taksim ve Elmadağ’da bulunan suit ve residenceleri ile Three Apples İstanbul’un en beğenilen ve tercih edilen konaklama yerlerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. Tüm tatil severler tarafından yakından takip edilen Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi Tripadvisor tarafından da mükemmellik sertifikasına layık görülen Three Apples başarısını bir kez daha tescillemiş oldu.

goldkapak

En samimi otel yorumları, eleştrileri ve fikirlerine site içerisinde yer veren Tripadvisor, tatil severlerin tümü tarafından oldukça sevilen ve güvenilen bir site olmaya devam ediyor. Tatil severlerin tümü tatilleri başlamadan rezervasyon yaptıracakları otelleri Tripadvisor’dan araştırıyor, tatil dönüşlerinde ise yorum bırakmayı unutmuyorlar. Tripadvisor seyahat planlarınızı yaparken size oldukça yardımcı olacak bir sitedir. Tüm tatilinizi güvenle ve kolaylıkla Tripadvisor’dan planlayabilirsiniz. Three Apples ise bu mükemmel site içerisinde bulunan mükemmel otellerden bir tanesidir. Aileniz, arkadaşlarınız ya da tek başınıza planlayacağınız tüm tatilleriniz için mükemmel bir seçenektir.

bronzekapak

Three Apples konumu itibari ile her yere oldukça yakındır. Taksim ve Elmadağ gibi merkezi yerlerde bulunan Three Appples mükemmel hizmeti, kaliteli, rahat, kullanışlı odaları ve uygun fiyatları ile aradığınız tatili sizlere sunuyor. Three Apples hakkında yazılan tüm güzel yorumları Tripadvisor sitesinden takip edebilirsiniz. Gerek konumu gerek verdiği hizmet ile herkesin beğenisini kazanan Three Apples’ı mutlaka tatil planlarınıza dahil edin. İstanbul’un en güzel ve en merkezi yerinde tatilin keyfini çıkartın.


Etiketler:, ,