Blog

Taksim’de Leziz Burgerci

29 Temmuz 2015

Bu aralar Taksim ve İstiklal Caddesi’nde pek çok yeni hamburgerci ve hot dogcu açıldı. Bunlardan bir tanesi de görkemli binası ile Tünel’in çaprazına açılan Shake Shack. Bu yaz Ağustos ayında açılan Shake Shack, dünyaca ünlü bir hamburger zinciri. İlk şubesini Taksim, Tünel’de açan Shake Shack, açıldığı günden beri genç – yaşlı herkes tarafından yoğun ilgi görüyor. Birbirinden lezzetli hamburger çeşitlerini burada tadabilirsiniz.

duk1

Shake Shack’de sadece klasik 3 çeşit burger değil her damak zevkine hitap eden pek çok farklı lezzeti bulabilirsiniz. Bir kaç yıldır lezzetli burgerleri ile hizmet veren Mano Burger ise sevimli restoranı ile özellikle gençlerin oldukça beğenisini kazanıyor. Asmalı Mescid’te hizmet veren ve küçücük bir girişi olan Mano Burger’in, ev yapımı burgerleri oldukça lezzetli. Geç saatlere kadar açık olan Mano Burger’e dilediğiniz saatte gidebilirsiniz. Asmalı Mescit’de bulunan kafelerde, barlarda eğlendikten sonra Mano Burger’de atıştırmak oldukça keyifli. Güler yüzlü çalışanları ve lezzetli burgerleri ile Mano Burger, herkesin beğenisini kazanıyor.

sdcds_1

Yine Asmalı Mescid’te bulunan New Frank, lezzetli hot dogları ile beğeni kazanıyor. New frank’de cheddar peynirli ve özel soslu hot dogların tadına bakabilirsiniz. Küçük ama sıcak bir restoran olan New Frank da Asmalı Mescid’de sizleri bekleyen alternatif mekanlardan bir tanesi. New Frank de Mano Burger gibi geç saatlere kadar açık. Dilediğiniz zaman gidip hot dogların tadına bakabilirsiniz.


Etiketler:, ,